طراحی لوگو

نمونه‌ها و شرایط را ببینید و سپس سفارش دهید

خدمات طراحی لوگو

در ذهن‌ها بمانید

می‌توان گفت امروزه داشتن لوگوی مناسب برای شروع هر کسب و کاری از ضروریات محسوب می‌شود. شما با داشتن یک برند منحصر به فرد به همراه یک لوگوی چشمگیر و جذاب، می‌توانید اعتبار خاصی به کسب و کار خود ببخشید. 

همانطور که شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ نیز از این ویژگی برخوردار هستند و غیر ممکن است بتوان شرکت و یا کسب و کار بزرگی را پیدا کرد که فاقد لوگو باشد.

تیم طراحی فاکس دولوپ در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارد و در این زمینه دارای تجربه چند ساله است. خلاقیت و نوآوری یکی از اصلی ترین ویژگی‌های ما به شمار می‌رود و می‌توان گفت که همین ویژگی است که ما را از دیگران متمایز کرده است.

به دلیل بررسی همه جانبه در زمینه طراحی لوگو و بررسی روحیات و علائق مشتری و همچنین استفاده از روانشناسی رنگ و انتخاب بهترین ترکیب رنگ، می‌توان گفت که طرح‌های ایجاد شده‌ی ما نزدیکترین طرح به سلیقه و خواسته‌ی سفارش شما خواهد بود.

لیست نمونه کارهای طراحی لوگو

نمونه کارها

در زیر می‌توانید لیست لوگوهای طراحی شده توسط تیم فاکس دولوپ را مشاهده نمایید. خوشحال می‌شویم اگر بتوانیم لوگوی شما را نیز در لیست خود قرار دهیم.

قدم به قدم با شما هستیم

مراحل طراحی لوگو

ایده پردازی

برای طراحی لوگو ابتدا ایده پردازی انجام می شود، به این معنی که طرح‌های زیادی مورد بررسی قرار گرفته و در آخر نیز طرح نهایی بر اساس خلاقیت و نوآوری خلق خواهد شد.

اتود اولیه

پس از اینکه طرح لوگوی مورد نظر ایده پردازی شد، اتود اولیه طرح زده می‌شود؛ به این معنی که شمای کلی طرح، به صورت دقیق و یا کلی بر روی کاغذ و یا در کامپیوتر رسم خواهد شد.

طرح نهایی

طرح نهایی لوگو بر اساس ایده‌ و اتودی که رسم شده، در سیستم، طراحی و ایجاد خواهد شد. بدیهیست که سعی می‌شود طرح نهایی نزدیکترین طرح به خواسته‌ی سفارش دهنده باشد.

با انواع لوگو آشنا شوید

انواع مختلف لوگو

لوگوتایپ پپسی

لوگو تایپ

لوگو تایپ یا تایپوگرافی به لوگویی گفته می‌شود که در آن از نوشته (نام کامل یا مخفف کلمات) استفاده می‌شود.

لوگوی پپسی

لوگوی مفهومی

در لوگوی مفهومی از نشانه و علامت خاصی استفاده می‌شود، به عنوان مثال در این زمینه ‌می توان به لوگوی بنز یا بی‌ام‌و‌ اشاره کرد.

لوگوی ترکیبی

در لوگوی ترکیبی همانطور که از اسم آن پیداست هم از حروف و هم المان‌ها استفاده می‌شود وترکیبی از هر دو نوع می‌باشد.

فرم سفارش طراحی لوگو

سفارش لوگو

جهت ثبت سفارش طراحی لوگوی خود، لطفا فرم زیر را به دقت پر کرده و برای ما ارسال نمایید. توجه داشته باشید که تکمیل موارد ستاره دار الزامی است.